קצת עלינו
search3, search, magnifier, lookup, find
יגאל ידין 3, עפולה 
              
שירות לקוחות:  04-8862887 || 052-5522415 || 050-2627377
צריך עזרה?
השאר פרטים לנציג שיחזור אלייך:
מעוניין שנציג החנות יחזור אלייך?
השאר פרטים.
דף הבית >> כתבות >> כיצד לבחור בידורית מתאימה
 

מהי בידורית ניידת  ?

בידורית ניידת זוהי מערכת הגברה ניידת המשלבת בתוכה רמקול נייד הכולל מספר פריטים: מיקסר מובנה, מגבר מובנה, וופר + טוויטר אשר מפיקים את הצליל, ומצבר המותקן במכשיר. בעזרת בידורית ניידת ניתן לעשות  אירוע, הרצאה, פיקניק, לשמוע מוסיקה, או לעשות קריוקי בכל מקום ע"י הפעלה פשוטה מבלי צורך בניסיון קודם בתחום ההגברה או באירועים.

איך לבחור בידורית לקריוקי ?

ישנם המון בידוריות בשוק החל ממחיר של 199 שקל, ולצערנו השוק מוצף בבידוריות זולות ולא איכותיות מספיק לשימוש בקריוקי , למרות שרושמים שהמוצרים מתאימים לקריוקי !
אז בכדי לדעת כמה דברים לבחירת בידורית קריוקי וכדי שלא תעשו צעד לא נכון ,אנו נמליץ על השיטות הטובות ביותר לבחירת בידורית קריוקי מושלמת.

בשימוש בקריוקי יש לקחת בחשבון שמלבד השמעת מוזיקה יש גם הגברת מיקרופונים, כמובן שיש חשיבות רבה למיקרופונים לזה נגיע כבר..
ישנה חשיבות רבה לעוצמת הבידורית והצרכים שלנו - אם ברצוננו לעשות קריוקי במקום סגור למספר מצומצם של אנשים או קריוקי בשטח פתוח
הגברת המיקרופונים מאמצת את הבידורית ובשילוב עם המוזיקה בבידורית שאינה מתאימה לנו נגיע לעומס ועוצמת יותר והסאונד יישמע נוראי
לכן יש לבחור בידורית עוצמתית ביחס לשימושים שנעבוד איתה.
חשיבות רבה יש גם לאיכות המיקרופונים, בדרך כלל בידוריות בתקציב נמוך מגיעות עם מיקרופונים אלחוטיים באיכות סבירה שפחות נשמעים טוב לשימושי שירה וקריוקי אלא יותר לדיבור והנחייה.
מכיוון שבבידורית אין לנו אפשרות לכוון את הסאונד של ערוץ המיקרופון כמו במיקסר - ניתן לרכוש מיקרופון חוטי מקצועי לקבלת תוצאות טובות יותר
או לחילופין לרכוש בידורית שמגיעה עם מיקרופונים אלחוטיים מקצועיים יותר לשירה

 

                                                                             בחירה נכונה של מיקרופונים לבידורית

ישנם המון סוגים של בידוריות, מאוד חשוב לבחור בבידורית עם  מיקרופונים איכותיים לשירה בקריוקי. ישנה השפעה של איכות המיקרופונים על המוצר.
ככל שהמיקרופונים יהיו איכותיים יותר עם סאונד שמתאים לשירה נוכל לשיר בהנאה, הבידורית לא תתאמץ וכמובן שהמיקרופון לא יזייף כאשר עולים בטונים או מרימים את הקול - 
תזכרו מיקרופון איכותי משפיע על איכות השירה.

                                                  בחירת גודל הבידורית

ראיתם הרבה בידוריות למכירה ואין לכם ממש את הכיוון איך לבחור את הגודל המתאים , אנחנו כאן בשביל לעזור לכם ולתת לכם את כל המידע הדרוש בשביל לבחור בידורית מתאימה. לפני בחירת הבידורית נצטרך לשאול את עצמנו כמה וכמה שאלות רלוונטיות ,השאלה הראשונה היא מה אנחנו מחפשים בבידורית שלנו ? זאת אומרת לאיזה שימוש ? עד כמה חזק אנו רוצים שהבידורית תנגן? לכמה שעות עבודה רצופות ? יש לגודל של הבידורית כמה השפעות , לפני שנסביר לכם על הגדלים ואיך הבידורית מורכבת אנו נסביר את  גודלי הבידורית הקיימות , כיום יש בידורית מגודל של 4" אינץ ועד גודל של 15" בדרך כלל הנפוצות בשוק מגיעות בגודל 6.5" אינץ עד 15" אינץ, בידוריות נטענות קטנות יותר הם לשימוש חובבני , אז איך זה עובד , זה נורא פשוט יש כמה כללים בסיסים בבחירת גודל הבידורית , וכמובן שבחירת גודל המוצר משתנה כמה  גורמים:
1.
ככל שניקח בידורית בגודל יותר גדול העוצמה תהיה יותר חזקה .ונפח התיבה של המוצר יזרוק את הסאונד למרחק גדול  יותר .2.ככל שניקח בידורית גדולה יותר נהנה מצלילי באס מלאים יותר בגלל גודל אלמנט הבידורית. 
בידורית יותר גדולה תספק יותר עוצמה גבוהה יותר (זה תלוי גם באיכות הבידורית),
וכמובן תהיה יותר מתאימה לשימוש במקום פתוח .

איזה פונקציות ניתן למצוא בבידוריות

כיום יש המון בידוריות ממגוון המותגים והחברות , לאחר שהבנו את עניין בחירת הגודל של המוצר, חשוב לדעת הפונקציות זה דבר חשוב , ישנם בידוריות ניידות שעניין הפונקציות בהם זה לא הצד החזק שלהם, אז איזה פונקציות  קימות היום בבידוריות ?, ישנם בידוריות הכוללות נגני MP3, נגני CD, נגני DVD, בידורית מדברת עברית, והלהיט האחרון זה בידורית מקליטה (בידורית עם פונקציית הקלטה - אשר מקליטה את כל הסשן קריוקי שלכם לקובץ MP3 ממש אולפן הקלטות נייד - הפונקצייה מעולהגם לבסטיונרים וכרזות למיניהם, ניתן להקליט כרזה במיקרופון בשילוב מוזיקה ומיד כבר לנגן אותה בבידורית בלופ).
 כל הבידורית מגיעות עם מיקסר מובנה הכולל אפקט לשירה בשם אקו, ישנם בידוריות עם אפשרות לחיבורים נוספים של מיקרופון חוטי וזה מהווה יתרון וניתן לשיר בקריוקי במקביל בכמה מיקרופונים, זה הופך את הבידורית למקצועית במיוחד ומעניק לנו ערב קריוקי באיכות סאונד מדהימה. ישנם עוד המון פונקציות שתוכלו למצוא אפילו בבידוריות בסיסיות תוכלו למצוא חיבור לגיטרה עם שליטה נפרדת כך תוכלו גם לשיר וגם לנגן, לרוב הבידורית צריך להיות ערוץ בשביל חיבור כלי נגינה כמו גיטרה,אורגן,וכל כלי נוסף,בבידוריות המתקדמות תוכלו למצוא חיווי סוללה שמראה את מד שימוש הסוללה בבידורית זה יתרון בדר"כ זה קיים בבידוריות המתקדמות.ישנה עוד פונקציות חדשות שלא היו בעבר  בבידוריות - זה רדיו המותקן בנגן הmp3 ,כך תוכלו לשמוע רדיו FM בכל מקום ,בנוסף ישנם בידורית הכוללות נגן  Bluetooth  ובעזרתו ניתן לשדר מוסיקה ישירות מהטלפון ללא כבל.

מערכת הגברה  או בידורית נטענת/ניידת?

ישנם חילוקי דעות בנושא אבל הנושא קל מאוד לפתרון ,מערכת הגברה ובידורית נטענת הם שני דברים שונים לגמרי , בידורית ניידת ונטענת יתרונותיה שהיא  מסוגלת לעבוד על סוללה בכל מקום ויותר נגישה ונוחה לתפעול  מגיעה עם מיקרופונים כלולים באריזה וחיבור בלוטוס ואין צורך לחבר שום כבלים ובדרך כלל תהיה זולה ממערכת הגברה. לעומת מערכת הגברה שהיא חייבת לעבוד אך ורק עם מקור חשמל ,מגיעה במספר חלקים כולל מיקסר וצריך לחבר את החלקים של מערכת ההגברה ומלבד קניית הרמקול המוגבר שיהיה בדרך כלל יקר יותר מהבידורית יש לרכוש גם מיקסר ומיקרופונים וכבלים בהתאם , אך יתרונותיה הבולטים של מערכת ההגברה שהיא מסוגלת להגביר כמות קהל גדולה יותר עם אפשרות לחיבור יותר כלים / נגנים עם אפשרויות כיוון סאונד מתקדמות מאשר בידורית נטענת.

מה חשיבותו של מצבר הבידורית  ?

נקח לצורך בידורית סטנדרטית  בידורית 8  ,מותקן בבידורית סוללה בגודל 2.6 אמפר זוהי סוללה שמחזיקה בדרך כלל בחישוב ממוצע ל 2.6 שעות (הנתונים של השימוש בבידורית משתנים את נתון המדידה) , בתור הכרות ישנם כמה סוגי סוללות - סוגי הסוללות של הבידורית נמדדות ביחידות אמפר =AH , ככל שיש לנו אמפר יותר גבוהה ככה נוכל ליהנות משימוש לאורך זמן ארוך יותר. אורך הסוללה משנה את כללי המשחק , בזמן תפעול המוצר הסוללה מתרוקנת ונחלשת ואם בהתחלה שמעתם בעוצמה של 100 וואט בשעה הראשונה לאט לאט העוצמה תרד עם ירידת כמות החשמל במצבר הבידורית , בשעה  השניה למשל נשמע 80 וואט וככה עד שהמוצר יחלש לחלוטין, לכן מומלץ  לרכוש מוצרים עם סוללה חזקה ואיכותית
אנו משווקים בידוריות עם סוללות איכותיות במיוחד המגיעות עם יחס AH גבוהה למוצר בתקווה שתוכלו להנות משימוש לאורך זמן ללא הפסקות וקיטועים,
אז תנו לנו להתאים לכם את המוצר האיכותי 
ביותר המתאים לכם ,הציגו בפנינו את דרישותיכם ואנו נדאג להתאים אותו לצפיות שלכם - התקשרו והתייעצו עמנו.

סוגי בידוריות קיימות  ?

בידורית חגורה – סוג של בידורית קטנה המתלבשת על החגורה בדרך כלל מגיעה בגודל של כף יד , ומגיע עם מיקרופון מדונה המתלבש בקשת על הראש, השימוש מתאים למרצים ,זמרים מורים ומדריכים ומיועד להגביר קול ולהשאיר את 2 הידיים פנויות בו זמנית!
בעזרת בידורית חגורה תוכלו לשמור על קולכם ולהישמע מספיק ברורים.

בידורית עם נגן CD – בידורית המאפשר הכנסת דיסקים למוצר  אך ורק דיסקים שנצרבו בפורמט WAV

בידורית עם נגן DVD – בידורית המאפשרת לחבר חיבור וידאו, כגון מקרן או TV , מסוגלת לקרוא את כל סוגי הפורטים בדיסק כולל mp3/mp4/wav/avi

בידורית ניידת עם מסך- בידורית ניידת עם מסך מובנה על המוצר בדרך כלל גודל המסך 7 אינץ המאפשר צפייה של רשימות השירים ,סרטים,קריוקי ומאובזר בנגן DVD המאפשר ניגון כל סוגי הפורטים.

בידורית ניידת עם נגן MP3 – הבידורית הסטנדרטית והנמכרת ביותר בישראל עם נגן MP3

איך לתחזק את הבידורית הנטענת לאורך זמן ?בידורית נטענת למכירה

הבידוריות הם ממש כמו אוטו,  לא נוסעים באוטו אין מצבר ! זה אותו דבר מצבר של אוטו ומצבר של בידורית לשניהם קוראים מצבר, גם אם אנחנו לא מתכוונים לעשות שימוש במוצר לתקופה ארוכה אנו ממליצים לכם להקפיד על כמה כללים לשימוש בצורה נכונה, תשמרו אותם קרוב לליבכם.

  1. זמן הטענה – מומלץ להטעין את הבידורית הנטענת פרק זמן שלא עולה על 6 שעות ובסיום ההטענה לנתק את הבידורית מהחשמל , הטענת יתר תגרום לקיצור חיי הסוללה ואף לנזק בלתי הפיך. כמובן במידה והבידורית במצב עבודה (משמיעה מוזיקה) יכולה להיות בחשמל ללא הגבלה כי נטענת ומתרוקנת בו זמנית, בסוף השימוש יש להוציא מהחשמל.
  2. תחזוקת הסוללה הנטענת  אין להשאיר את מצבר הבידורית ריק במיוחד במצבים שלא משתמשים בבידורית פרק זמן ארוך של שבוע ומעלה , פעולה זו תגרום להשבתת חיי הסוללה לצמיתות ולגרימת נזק לתאי הסוללה, בכל פעם בעת סיום השימוש במוצר יש לחבר את הבידורית במיידי לחשמל להטענה מלאה ובסיום ההטענה המלאה ניתן לאחסן את המוצר, יש צורך גם ללא שימוש כאשר הבידורית שוכבת בצד בבית להטעין את הבידורית כל חודש.
  3. אחסנה נכונה  אין לאחסן את הבידורית לאורך זמן בשכיבה פעולה זו תגרום להרס הסוללה.
  4. התניידות  כאשר אתם מטיילים עם הבידורית יש להקפיד בין העברה ממקום למקום כמו מהאוטו לבית, לא לזרוק את המוצר, יש לשמור על הבידורית מפני אבק, שחיקה ונזקים. על מנת להאריך את חיי הבידורית, יש לשמור על נקיונה. מומלץ לא להשתמש במים אלא במגבונים לחים ונייר סופג על מנת לא להזיק למעגלים החשמליים במערכת. נפילה של הבידורית ממקום גבוה יכול להסב נזק רב ואף להוביל לשבירתה כליל.
עולם הבידוריות
ניידות זה שם המשחק
 
היכנסו לדף הבידוריות שלנו - מגוון בידוריות הטובות בישראל
Bookmark and Share
 

שעות פעילות ויצירת קשר עמנו:

סניף ראשי - עפולה
רחוב יגאל ידין 3 , עפולה (חנייה חינם חופשית)


שירות לקוחות:
052-5522415

052-2988556
050-2627377

04-8862887

ניתן לקבל שירות גם בWhatsapp:
052-5522415
050-2627377

דוא''ל: info@askol.co.il

שעות פעילות:
ימים א׳ - ה׳ : 9:30-19:30

ימי שישי וערבי חג: 9:30-15:30

קנית אצלנו?
נשמח אם תבחר לדרג את השירות שקיבלת מאיתנו!
הרשם לעדכונים:
הצטרף
קבל עדכונים על חדשות בתחום ומבצעים
מכבדים את כל כרטיסי האשראי
כולל כרטיסי דיינרס, אמריקן אקספרס ו PayPal
בחנות פיזית ניתן לשלם בצ׳קים (באישור ERN)
כל המחירים באתר כוללים מע׳׳מ Z
לפני כל הזמנה אנו ממליצים לקרוא את התקנון