קצת עלינו
מבצעי קורונה
search3, search, magnifier, lookup, find
יגאל ידין 3, עפולה 
              
שירות לקוחות:  04-8862887 || 052-5522415 || 050-2627377
צריך עזרה?
השאר פרטים לנציג שיחזור אלייך:
הודעה: שירות המשלוחים עובדים כרגיל ואנו זמינים בטלפונים כרגיל: 050-2627377 || 052-2988556 || 052-5522415
מעוניין שנציג החנות יחזור אלייך?
השאר פרטים.
דף הבית >> כלי נגינה >> כלי מיתר
כלי מיתר          
 
אסקול | כלי מיתר

כלי מיתר

בתוך המרקם הרחב של כלי נגינה שונים, עם יכולות ביצועים שונות, התפיסה הציבורית בנוגע למוזיקה קלאסית בדרך כלל מאוד מבוגרת. על אחת כמה וכמה כאשר מסתכלים על השימוש במוצרים כמו כלי מיתר, במיוחד בהרכבים בהם יש עוד כמה כלים קלאסיים. יחד עם זאת, בשנים האחרונות הזמרים הכי גדולים של מדינת ישראל החליטו לפתח את האופי המוזיקלי שלהם בעזרת שימוש בכמה סוגים של כלי מיתר, ולכן נוצר עניין מחודש בתחום. כיום יותר ויותר ילדים צעירים מבקשים ללמוד לנגן על כלי מיתר שונים, ובהתאמה יש גם צרכים מקצועיים בהזמנת כלי מיתר לאירועים פרטיים וציבוריים. אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ בנוגע על נגינה על כלי מיתר או הזמנת כלי מיתר, ניתן לפנות לעזרת אנשי חברת אסקול.

בחירת כלי מיתר לילדים היא המקפצה לעתיד המקצועי שלהם

בתור הורים, אתם כל הזמן מחפשים את הדרכים בהן ניתן להעשיר את היכולות של הילדים שלכם ולפתח את הכישורים שלהם לטווח הארוך. ואם תמיד חלמתם להעניק להם ידע מוזיקלי מעשיר, יכול מאוד להיות שעכשיו, שווה לכם לבחון מחדש את האפשרות הזו. חלק נכבד מהילדים במדינת ישראל מעוניינים ללמוד את עולם המוזיקה על בוריו, ואפילו בוחרים בעצמם לפנות ללימודי כלי מיתר, בשביל לגלות את הכישרון שלהם.
 
נגינה על כלי מיתר היא פעולה שמחייבת בראש ובראשונה אדיקות ונכונות מצידו של הילד. ככל שהילד ישקיע יותר שעות באימונים, או בחזרות, כך הוא יצליח לקבל תמורה טובה יותר להשקעה מבחינת הרמה המקצועית אליה הוא יגיע, והיה לו הרבה יותר קל לעמוד ולנגן מול אנשים אחרים. ולכן, האינטרס שלכם הוא קודם כל לעודד את הילד לבחור כלי מיתר שבאמת מושך אותו, כמו למשל כינור קלאסי או כינור חשמלי. ומיד לאחר מכן אתם רוצים לתמוך בצרכים של הילד להתאמן, בשביל להבטיח שהוא ימצא את כל הפוטנציאל שלו בצורה המושלמת.

איכות לצד עלות בחירה נכונה לכם

אבל רגע לפני שמתחילות החזרות ומתחילים השיעורים, עליכם לקנות כלי מיתר שישמשו את הילד שלכם בתהליך הלמידה. לא כלכלי יכול להתאים למבנה הפיזיולוגי של הילד, ועל כן רצוי לקחת אותו ביחד איתכם אל חנות כלי הנגינה ולבחור את הכלי הנוח ביותר והאיכותי ביותר. בעזרת אנשי הצוות של חברת אסקול תוכלו לשמור על איזון מושלם בין איכות, לבין עלות ההשקעה בכלי החדש, ולצאת לדרך בשמחה.
 
 
נבל  
עוד  
בוזוקי  
כינורות  
צ׳לו  
אביזרים לכלי מיתר  
בנג'ו  
מנדולינות  
 
סארדר סיטאר מקצועי Mid-East STRUSN

סארדר סיטאר מקצועי Mid-East STRUSN

מק''ט STRUSN שם היצרן: Mid-East כולל מע"מ מחיר מחירון: ₪10,295.00 המחיר שלנו: ₪10,295.00