קצת עלינו
מבצעי קורונה
search3, search, magnifier, lookup, find
יגאל ידין 3, עפולה 
              
שירות לקוחות:  04-8862887 || 052-5522415 || 050-2627377
צריך עזרה?
השאר פרטים לנציג שיחזור אלייך:
הודעה: לקוחות יקרים במיוחד בזמנים אלו אנו מגבירים את מהירות התגובה ואיכות השירות לנוחיותכם 3 ניידים איתם תוכל ליצור עמנו קשר! 
מעוניין שנציג החנות יחזור אלייך?
השאר פרטים.
דף הבית >> ציוד אולפני >> מקלדות שליטה
מקלדות שליטה          
 
אסקול | מקלדות שליטה
מקלדת שליטה היא מקלדת שאינה מפיקה סאונד אלא משדרת פקודות למכשיר שמסוגל להשתמש בפקודות אלה כדי להפיק סאונד. אסקול מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מקלדות שליטה מכל הסוגים בכמה רמות, ע"מ שתוכלו למצוא את המוצר שמתאים לכם - במחיר שמתאים לכם.
אם אתם עושים מוזיקה באמצעות אולפן ממוחשב, באתר תוכלו להתרשם ממגוון מקלדות מידי ולבחור אחת שתתאים לצרכים הייחודיים שלכם

מקלדת שליטה

כשעובדים במשך חודשים ארוכים על הפקה של אירועים גדולים, במיוחד אם מדובר על הפקות מהפן המוזיקלי, היכולת לשפר את הביצועים תלויה קודם כל ולפני הכל, ביכולות של המוצרים הטכניים בהם אתם עושים שימוש לאורך הדרך. הבחירה המקצועית שלכם, בתור אנשי חברת הפקות אירועים או הפקות מוזיקה וסאונד, היא החלטה שמלווה את כל העבודה המקצועית שלכם ויש לה השפעה על התוצר הסופי אותו מקבל הלקוח. ולכן החלטות קטנות לאורך הדרך, כמו למשל הרכישה של מקלדת שליטה, הן החלטות עם משמעות מבחינה מקצועית, כלכלית ומקצועית, אותן אתם רוצים לשקול במהלך החיפוש אחר המוצר. בשביל לרכוש מקלדת שליטה איכותית לכל צורך, יש לפנות לעזרת הצוות של חברת אסקול, אשר מחזיק במגוון רחב של מקלדות ויכול למצוא את המוצר הכי טוב לצרכים שלכם ברגע.

מקלדת שליטה ליצירת מרחב עבודה מושלם בהופעות

מקלדת שליטה היא אחד מהכלים הכי חשובים בעולם המוזיקה, על כל גווניו השונים. מקלדת השליטה מקשרת בין מערכות שונות בתוך אולפן הקלטות או בתוך מתחם הופעות חיצוני, ויוצרת סנכרון מושלם של מוזיקה, שירה וקולות. מקלדת שליטה המהווה מרכז עצבים פועם וחי, שמעביר מידע במהירות אפשרית בין כל הגורמים השונים שעובדים על תהליך ההפקה המוזיקלית. בין היתר, כלי הנגינה אשר מחוברים למערכות הגברה, הזמרים ואנשים שמדברים במיקרופונים, ואפילו הסנכרון שבין מערכות ההגברה לבין מערכות התאורה. כל אלו מקבלים מענה מושלם כאשר יש מקלדת שליטה חזקה עם פקודות ברורות, בנמצא.
 
ההפעלה של מקלדת שליטה גם היא מחייבת ניסיון מקצועי רב שנים, בשביל להבטיח שכל פעולה תקבל את התהודה המתאימה לה על הבמה. ככל שאתם מצליחים להפעיל את המקלדת בצורה מדויקת יותר, כך יהיה הרבה יותר קל להפיק את המיטב מחלל המופע או חלל ההקלטות שלכם, ולאפשר לעצמכם להיות גאים ביצירה האומנותית שלכם. כמובן שיש הבדלים בין מקלדות שונות, שהן פועלות לטובת צרכים שונים. ולכן חשוב לבחור את המקלדת בהתאם לאופי הפעילות המקצועית שלכם בדרך כלל.

מקלדת שליטה מומלצת בהתאם לצרכים שלכם

תהליך הבחירה של מקלדת שליטה מבוסס כמובן על היכולות הכלכליות שלכם, אך באותה מידה בדיוק חשוב לשים לב לפרטים הקטנים מבחינה טכנית ועל פיהם לבחור מוצר שנכון לצרכים שלכם. לכל שאלה או בעיה, ואם אתם רוצים לקבל גם ליווי אישי יותר, ניתן לפנות לעזרת צוות אסקול, שיכול ללוות אתכם בצורה מושלמת לאורך כל הדרך.
 
 
Acorn  
Akai  
iCON  
IK Multimedia  
Nektar  
Midiplus  
M-Audio  
Behringer  
Samson  
KORG