בוא נספר לך קצת עלינו

אבל ממש קצת, אנחנו לא אוהבים לחפור

הסאונד עובר
בתוך המשפחה

אמנם לא הרבה יודעים את זה, אבל אסקול הגברה ותאורה היא חברה אשר מופעלת על ידי המשפחה. אנחנו משפחת אלפסי הקטנה והצנועה אשר מגבירים ומאירים אירועים למעלה מ- 30 שנה. הכל התחיל עם אלברט – אב המשפחה. ולאט לאט זה עבר לדור הבא. אסף אלפסי (האח הבכור) הוא סאונדמן, מפיק מוזיקלי ודי ג׳יי בכיר בתעשייה. אופק אלפסי (כן, זה אני) הוא התאורן במשפחה.

01

מקצועיות

ניסיון מוכח של שנים הוא אחד הדברים החשובים ביותר. ואותה מקצועיות המלווה בניסיון מבטיחה לכם אירוע מקצועי מהתחלה ועד הסוף.

02

חדשנות

בתחום שלנו, ציוד חדשני ומשוכלל יותר מבטיח שקט נפשי באירוע שלך. לכן, עם כל ציוד חדש שיוצא, אנחנו מתחדשים בו ראשונים.

03

מבינים אנשים

ציוד טוב, ניסיון של שנים וכו׳ הם באמת דברים חשובים. אך יחס אישי, מקצועי וחמים הוא הדבר שבאמת חשוב. הרי אצלנו לא סוגרים עסקה, פותחים מערכת יחסים!

לא סוגרים עסקה
פותחים מערכת יחסים

Www.askol.co.il

הנה אסף

זה אני

קצת היסטוריה עלינו

Since 1990

טוב, נכון שאמרנו שלא נחפור על עצמנו… אבל עוד קצת וסיימנו. אז איך הכל התחיל בדיוק? כפי שכבר אמרתי, אבא אלברט התחיל את הכל, אך הוא התחיל בכלל כ- DJ, ידעת את זה? הוא היה הדי ג׳יי ככל הנראה המוכר ביותר באזור חדרה והסביבה. חיתן אינספור של זוגות משנות ה- 90 ועד שנת 2008. אוקיי, איך אסף נכנס לתמונה? ובכן, הוא התחיל לעזור לאבא בעבודה עוד שהיה נער בן 15, ונשאב לתחום המוזיקה כמו כולנו. עם כניסתו אל התחום, התחיל ללמוד את נפלאות הסאונד והפיק מוזיקה עוד היה Fruity Loops 5.

אבל אופק, מה איתך? אני הבחור הצעיר ביותר, אשר נכנס אחרון לעסק המשפחתי. התחלתי את דרכי בקיפול כבלים עוד לפני שהגעתי לחטיבת ביניים. ומשם התקדמתי ולמדתי את מגוון תוכנות התאורה המובילות בשוק. היום אני מפעיל תאורה באירועים רבים. והנה אנחנו כאן היום, אסקול – חברת הגברה

תקשורת היא המפתח

עבור אירוע מוצלח

עבודת צוות

צוות הגברה והתאורה שלנו הוא רחב, אך עבודת הצוות מתבצעת יחד איתך. אנחנו כאן כדי להפוך את החלום שלך למציאות.

הבנת הציפיות

לכל אחד יש ציפיות אחרות שזה נוגע לאירוע שלו. לכן אנחנו איננו מצפים שתבקש את אותו הדבר כמו באירוע האחרון שעשינו. אנחנו כאן כדי להקשיב לך.

זמן תגובה קצר

תכנון טוב של האירוע הוא בהחלט חשוב. אך לפעמים דברים קורים לא כמו שציפינו, ולפעמים באמת שאין דרך לצפות את זה מראש. אך כמו שאומרים אצלנו בתחום - ״איש צוות טוב נמדד לפי זמן התגובה שלו״ ותהיה בטוח שהוא קצר מאוד.

הופכים את החלום למציאות

אני בטוח ומקווה שהבנתם עד כה כמה התקשורת היא חשובה. אך התקשורת וההבנה של מה שתרצה שיקרה באירוע, חשובה עוד לפני שלחצנו ידיים וסגרנו. הבנה נכונה של הציפיות שלך מהאירוע יעזרו לנו להבין את סגנון האירוע ואיזה ציוד להביא ולהציע לך. אבל תהיה בטוח, כל מחשבה שעברה אצלך בראש, כל דמיון מופרך שדמיינת – אנחנו נוכל להפוך אותו למציאות.

תן לנו את האפשרות להגשים לך חלום

Q&A

דברים שכדאי שתדע

אנחנו עושים הכל 🙂 החל מהגברה ותאורה של תטארון, אירועי חברה, פסטיבלים גדולים, מסיבות, חתונות, סטנדאפ ועד אירועים פרטיים קטנים

כמובן, אנחנו עובדים עם האמנים הגדולים בארץ ומתבקשים לעמוד במפרטים שונים. יש לנו את הציוד כדי לעמוד בכל מפרט שתבקש

הדרך המהירה והיעילה ביותר, היא ליצור קשר איתנו דרך הדף הייעודי לכך. תוכל לגשת אליו בקישור הבא

שזה נוגע לתשלום אנחנו מאוד גמישים. ניתן לבצע תשלום באמצעות כרטיס אשראי / העברה בנקאית / צ׳ק (באישור ERN) / אפליקציות תשלום PayBox / ביט / PayPal

יש לא מעט דרכים ושיטות, האהובה עלינו היא דרך הדף צור קשר שלנו 🙂

ובכן אנחנו נמצאים בעפולה, אבל זה לא מונע מאיתנו להגיע לכל הארץ

כן כמובן, כל הציוד שאנחנו משכירים זה אותו ציוד באיכות הגבוהה שאנחנו עובדים איתו באירועים שלנו. ניתן לראות את כל המגוון בקישור הבא

השכרת ציוד עובדת בשיטה של קח ותחזיר. יש לאסוף את הציוד ולהחזירו בסיום ההשכרה ישירות למחסן שלנו בעפולה

בתהליך האיסוף של הציוד תתבקשו לשלם עבור עלות ההשכרה ולהשאיר פיקדון.

הצטרף לקהילה שלנו

קבל מבצעים סודיים שאף אחד לא מכיר

התחל בשיחה
צריך עזרה?
היי,
האם אוכל לסייע לך במשהו?
דילוג לתוכן